News

July 20, 2019 09:57 AM

Bradley Cooper și Irina Shayk s-au înţeles în privinţa custodiei fiicei lor

Bradley Cooper și Irina Shayk s-au despărţit, însă au decis să fie prieteni de dragul fiicei lor, Lea De Seine, în vârstă de 2 ani. Cei doi au pus punct relaţiei în luna iunie, dar au ajuns la o înţelegere privind custodia micuţei lor. Bradley Cooper și Irina Shayk s-au înţeles în […]

News

July 20, 2019 09:26 AM

Ce a declarat Meghan Markle despre atenţia primită din partea presei

Căsnicia cu Prinţul Harry i-a schimbat total viaţa! De când a devenit Ducesa de Sussex, fosta actriţă se luptă cu atenţia neobişnuită din partea presei. Ce a declarat Meghan Markle despre atenţia primită din partea presei În ultimii doi ani, Meghan Markle a fost în centrul atenţiei cu scandalurile din familia sa, […]

News

July 20, 2019 18:37 PM

Sarah Hyland a fost cerută de soţie! Ce surpriză i-a făcut iubitul său

Sarah Hyland, actriţa din serialul 'Modern family', nu-şi mai încape în piele de fericire. Sarah Hyland și iubitul ei, Wells Adams, s-au logodit, după doi ani de relaţie. Sarah Hyland a fost cerută de soţie! Ce surpriză i-a făcut iubitul său Sarah Hyland a publicat pe contul de Instagram un colej de […]